Specyfikacja OnePlus 5T ujawniona w bazie Geekbench

O OnePlus 5T już wiemy kilka rzeczy, o czym możecie przeczytać tutaj oraz tutaj. Dziś natomiast światło dzienne ujrzała specyfikacja wspomnianego modelu.

Smartfon OnePlus oznaczony jako A5010 (model oznaczony jako A5000 to zwykły OnePlus 5), został poddany benchmarkowi, w skutek czego dostaliśmy kolejną porcję informacji na temat wyczekiwanego urządzenia.

Na pokładzie znajdziemy procesor Qualcomm Snapdragon 835, co nie jest zaskoczeniem, ponieważ obecnie producent nie ma w ofercie nic lepszego. W bazie prototyp posiada 8GB RAM, lecz wysoce prawdopodobnym będzie jednak wydanie wersji mającej jedynie 6GB. Zastanawiający jest fakt, że smartfon został przetestowany na starej wersji Androida 7.1.1, gdy Google wersję Oreo wydało w sierpniu.

W kwestii porównania z innymi flagowcami opartymi o ten sam procesor, w Geekbenchu telefon plasuje się wyżej, osiąga wyższą punktację – 1959 punktów na pojedynczym rdzeniu i aż 6742 punktów w testach wielordzeniowych.

Przykładowo, Galaxy Note 8 w wersji ze Snapdragonem 835 osiąga 1809 punktów na pojedynczym rdzeniu i 6301 w testach wielordzeniowych.

Źródło: telefoonabonnement

Napisz komentarz i weź udział w dyskusji!

avatar
wpDiscuz