Samsung Galaxy A5 (2018) z Infinity Display to już niemal pewniak

Samsung jest firmą, która nie tylko oferuje klientom high-endowe smartfony czy to z serii S czy Note, lecz również średniobudżetowe urządzenia serii A i J. 

Seria oznaczona literką „A” od kilku lat wiedzie prym w średnim segmencie, który cechuje się dobrą jakością wykonania oraz przyzwoitą wydajnością – i to za o wiele mniejsze pieniądze niż jej flagowe odpowiedniki. Samsung Galaxy A5 jak i zapewne jego większy odpowiednik A7, z pewnością przerzucą się na popularny format 18.5:9, co jednoznacznie wskazuje na tzw. „bezramkowca”. Wszystkie znaki na niebie mówią, że będzie to wyświetlacz Infinity Display.

Możemy to stwierdzić dzięki przedpremierowemu testowi HTML5 dla modelu SM-A520F. Wynika z niego, że rozdzielczość ekranu wynosi jedyne 412x846px, co z pewnością jest błędem. Prawdopodobną rozdzielczością wydaje się tutaj 2220x1080px, czyli FullHD na sterydach, które jest domyślnie ustawione w Galaxy S8.

Wynik testu HTML5

Przyszłoroczne modele z serii A zapowiadają się bardzo dobrze. Szykuje się niemała rewolucja w średniopółkowcach Samsunga, bowiem wąskie ramki nie będą już domeną wyłącznie flagowców.

Źródło: Pocketnow

Napisz komentarz i weź udział w dyskusji!

avatar
wpDiscuz