Motorola pokazuje swoją wyższość nad Apple i innymi producentami smartfonów

Apple ostatnimi czasy nie ma lekko. Dopiero co Samsung wypuścił reklamę, w której wyśmiewa iPhone’y, a teraz Motorola dokłada swoje trzy grosze, pokazując wyższość ich modułowych smartfonów nad firmą z Cupertino i innymi producentami.

Motorola wypuściła dziś dwie reklamy swojego sztandarowego modelu Z2, w których chwali się modułami Moto Mods. W pierwszej z reklam widzimy działanie dwóch modułów – projektora i kamery 360. Druga zaś poświęcona została Inteligentnemu Głośnikowi z Amazon Alexa na pokładzie, dzięki któremu możemy zamienić nasz Moto Z (dowolny model) w potężny (jak na swoje rozmiary) głośnik.

Firma w swojej kampanii oznaczonej sloganem „Can Your Phone Do This?” porównuje własne produkty do iPhone’a 8 Plus – i nie wydaje się być nim przesadnie zachwycona. Obie reklamy obejrzycie poniżej.


Moto Mods w Moto Z2


Inteligentny głośnik z Amazon Alexa na pokładzie

Wszystko fajnie, ale Moto Mods nie są za darmo. Cena projektora i kamery 360 to 299 dolarów za sztukę, zaś głośnik to kolejne 149 dolców. Przeciętny użytkownik i tak wybierze rozwiązanie konkurencji, bo tak jest po prostu wygodniej. Moduły są skierowane dla entuzjastów, a więc firma celuje raczej w raczej wąskie grono klientów.

A wy co sądzicie o nowych reklamach Motoroli?

Źródło: Phone Arena

Napisz komentarz i weź udział w dyskusji!

avatar
wpDiscuz